Wštki
menu      Laptop Gateway MX6927 - potrzebne sterowniki Laptop Gateway MX6927 - potrzebne sterowniki
menu      Laptop z Linuxem za max 3300 Laptop z Linuxem za max 3300
menu      !!! Pomocy !!! NTLDR is Missing ;( !!! Mój laptop stracił NTLDR! Nie mam FDD...
menu      Laptop do 700 pln !!!!!!
menu      Acer Aspire 5710G - zestaw sterownikow sterowniki do laptopa Acer Aspire 5710G
menu      Instalowanie Xp na laptopie z Visty Pomocy!!!!!!
menu      Problem z serwisem Laptopa Hp!!!Pomocy Nie mogę uzyskać pomocy a jest na gwar!!
menu      Zabezpieczenie Jak zabezpieczyć laptopa ?
menu      laptop do 3700zł laptop do 3700zł
menu      laptop do 3000 laptop do 3000
306. O'Brien Anne - Pani na zamku.jar
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Elitarne Służby Specjalne - najciekawsze momenty.avi
które lampy lepsze
Nazajutrz rano pojechali do Rock Island, a kiedy
Wykad Jelonka Bambi, Wkład Jelonka Bambi;P (28

Laptop z ATI X700 do 4000-4500... szukam jakiegoś takiego...

Nosze się z zamiarem kupna laptopa :D w przedziale cenowym takim jak napisałem wyżej. Po przestudiowaniu wielu testów i poczytaniu kilku forum zdecydowałem sie na laptopa z kartą graficzna Ati X700,bo to chyba obecnie najlepsza karta do laptopów. Prosze więc o pomoc w wybraniu modelu. Laptop ten będzie moim pierwszym laptopem,a uzywać go bede głównie w domu do neta i grania w najnowsze gierki(może jakaś zabawa w obrabianie filmów) Co moglibyście mi polecić w tej cenie? Myślałem o FS M1437G... A może zamiast x700 zaproponowalibyście coś podobnie wydajnego? No i oczywiście jaki procek lepszy do grania AMD czy Pentium? Dzięki za wszelką pomoc.


Poszukaj na allegro, wejdź w odpowiednią kategorię i poszukaj z opcją "szukaj również w opisach". Najtańszy w Polsce Acer z taką kartą kosztuje gdzieś koło 4000 zł. Zauważ tylko, że wyposażony on jest w x700 z 64MB RAM, co może dla niektórych gier być wartością niewystarczającą

No wiesz,Allegro jest raczej ubogim źródłem informacji na temat laptopów. Tam oprócz paru Acerów i Asusów właściwie nic nie ma w takiej konfiguracji jak szukam.Chodzi mi bardziej kontretne informacje.

Acer Aspire 3023 ma x700 z 128 ram. Też szukałem lapka w tej granicy cenowej z wydajną grafiką i po analizie uważam, że za takie pieniądze jakie kosztuje ten Acerek to chyba nie kupisz nic lepszego. Pojawiają się głosy na forum, że Acer to be, i przyznam szczerze, że kupowalem troszkę z duszą na ramieniu, ale na razie odpukać wszystko ładnie hula. Procka może nie ma najwydajniejszego ( Sempron 3000 ), ale nie moge narzekaćAcer Aspire 3023 ma x700 z 128 ram. Też szukałem lapka w tej granicy cenowej z wydajną grafiką i po analizie uważam, że za takie pieniądze jakie kosztuje ten Acerek to chyba nie kupisz nic lepszego. Pojawiają się głosy na forum, że Acer to be, i przyznam szczerze, że kupowalem troszkę z duszą na ramieniu, ale na razie odpukać wszystko ładnie hula. Procka może nie ma najwydajniejszego ( Sempron 3000 ), ale nie moge narzekać


A jak sprawuje ci się ten laptop? Jak wypada pod względem wydajności? Tj nie ma problemów z graniem w najnowsze gry powiedzmy NFS Most Wanted?


A jak sprawuje ci się ten laptop? Jak wypada pod względem wydajności? Tj nie ma problemów z graniem w najnowsze gry powiedzmy NFS Most Wanted?

Nie grałem w NFS MW, ale muszę sobie ściągnąć demko, to zobaczę... Z drugiej strony nie kupowałem lapka do gier...


Nie grałem w NFS MW, ale muszę sobie ściągnąć demko, to zobaczę... Z drugiej strony nie kupowałem lapka do gier...

Zainstalowałem sobie wczoraj demko NFSMW. Chodzi płynnine na najwyższych detalach w rozdzielczości 1024x768

Design by flankerds.com